Saturday, Apr 20, 2024 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 25,914,004
2 Emilie Fleten 25,906,053
3 Ida Dahl 25,349,402
4 Kasper Stadaas 25,223,899
5 Andreas Nygaard 24,934,569
6 Johan Hoel 24,707,367
7 Max Novak 24,166,685
8 Magni Smedås 24,096,434
9 Thomas Ødegaard... 23,852,025
10 Torleif Syrstad 23,844,654
11 Amund Riege 23,583,626
12 Axel Jutterströ... 23,542,041
13 Eirik Sverdrup ... 23,451,378
14 Runar Skaug Mat... 23,406,779
15 Herman Paus 23,398,617
16 Oskar Kardin 23,295,927
17 Morten Eide Ped... 23,285,882
18 Stian Hoelgaard 23,173,466
19 Alvar Myhlback 23,165,443
20 Petter Stakston 23,082,621
21 Magnus Vesterhe... 22,979,229
22 Karstein Johaug 22,772,809
23 Tord Asle Gjerd... 22,630,484
24 Johannes Eklöf 22,542,970
25 Thomas Bing 22,374,724
26 Astrid Øyre Sli... 22,119,196
27 Kati Roivas 21,625,092
28 Jeremy Royer 21,459,378
29 Einar Kalland-O... 21,381,668
30 Anikken Gjerde ... 21,371,471
31 Silje Øyre Slin... 21,131,436
32 Nils Dahlsten 21,036,730
33 Klas Nilsson 20,963,902
34 Alfred Buskqvis... 20,959,327
35 Eddie Edström 20,918,257
36 Thomas Joly 20,769,655
37 Torgeir Sulen H... 20,750,282
38 Karolina Hedens... 20,747,023
39 Jenny Larsson 20,746,503
40 Marcus Johansso... 20,519,477
41 Johan Tjelle 20,321,169
42 Patrick Fossum ... 20,194,014
43 Petter Northug 20,160,567
44 Fabián Štoček... 20,118,753
45 Ole Jørgen Bruv... 20,102,163
46 Joar Thele 20,023,863
47 Juuso Mäkelä 19,956,551
48 Sofie Elebro 19,681,634
49 Jan Šrail 19,577,269
50 Fredrik Helgest... 19,176,422
Olympic Winter Games Beijing 30 km Women
  • Date: 20.02.2022
  • Country: China
  • City: Beijing
Program
Event Date
  • 30 km F Mst Women 20.02.2022
    • Start
    Sunday 4:00 CET
Show other events schedule
Event description

30 km during Pyeongchang 2018:
1. Marit Bjoergen
2. Krista Parmakoski
3. Stina Nilsson

Complete results

Results

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 2 JOHAUG Therese 1988 NOR 1:24:54.0 0.00 0.00
2 4 DIGGINS Jessie 1991 USA 1:26:37.3 +1:43.3 28.39
3 6 NISKANEN Kerttu 1988 FIN 1:27:27.3 +2:33.3 42.13
4 20 SUNDLING Jonna 1994 SWE 1:27:29.4 +2:35.4 42.71
5 7 SORINA Tatiana 1994 ROC 1:27:31.2 +2:37.2 43.20
6 8 BRENNAN Rosie 1988 USA 1:27:32.7 +2:38.7 43.62
7 12 CLAUDEL Delphine 1996 FRA 1:27:34.0 +2:40.0 43.97
8 3 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 1:27:35.5 +2:41.5 44.39
9 23 ISTOMINA Mariya 1997 ROC 1:28:00.1 +3:06.1 51.15
10 5 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 1:28:35.0 +3:41.0 60.74
11 9 STADLOBER Teresa 1993 AUT 1:28:36.5 +3:42.5 61.15
12 11 CARL Victoria 1995 GER 1:30:08.4 +5:14.4 86.41
13 17 WENG Lotta Udnes 1996 NOR 1:31:14.3 +6:20.3 104.52
14 10 WENG Tiril Udnes 1996 NOR 1:31:15.4 +6:21.4 104.82
15 37 LAUKLI Sophia 2000 USA 1:31:21.2 +6:27.2 106.42
16 42 BROWNE Cendrine 1993 CAN 1:31:21.6 +6:27.6 106.53
17 16 RYGALINA Anastasia 1996 ROC 1:31:22.1 +6:28.1 106.66
18 39 MCCABE Novie 2001 USA 1:31:22.5 +6:28.5 106.77
19 34 FRAEBEL Antonia 1997 GER 1:31:23.6 +6:29.6 107.07
20 18 KYLLOENEN Anne 1987 FIN 1:31:41.0 +6:47.0 111.86
21 30 MARCISZ Izabela 2000 POL 1:31:43.0 +6:49.0 112.41
22 36 JANATOVA Katerina 1997 CZE 1:31:43.2 +6:49.2 112.46
23 14 MATINTALO Johanna 1996 FIN 1:32:01.7 +7:07.7 117.55
24 38 DOLCI Flora 1999 FRA 1:32:04.7 +7:10.7 118.37
25 19 FINK Pia 1995 GER 1:32:06.3 +7:12.3 118.81
26 24 ISHIDA Masako 1980 JPN 1:32:06.3 +7:12.3 118.81
27 32 HIERNICKEL Lydia 1996 SUI 1:32:12.3 +7:18.3 120.46
28 13 HAGA Ragnhild 1991 NOR 1:32:19.9 +7:25.9 122.55
29 21 RIBOM Emma 1997 SWE 1:32:27.8 +7:33.8 124.72
30 22 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN 1:32:33.3 +7:39.3 126.23

 

31 60 BENDIKA Baiba 1991 LAT 1:33:37.8 +8:43.8 143.96
32 29 EIDUKA Patricija 2000 LAT 1:33:51.2 +8:57.2 147.64
33 45 PITTIN Cristina 1998 ITA 1:33:54.8 +9:00.8 148.63
34 47 DI CENTA Martina 2000 ITA 1:33:56.6 +9:02.6 149.12
35 15 KALLA Charlotte 1987 SWE 1:34:45.4 +9:51.4 162.54
36 41 TSUCHIYA Masae 1996 JPN 1:34:47.6 +9:53.6 163.14
37 44 ANTSYBOR Maryna 1987 UKR 1:35:31.3 +10:37.3 175.15
38 27 CHI Chunxue 1998 CHN 1:35:41.0 +10:47.0 177.82
39 33 BEATTY Dahria 1994 CAN 1:36:08.2 +11:14.2 185.29
40 26 COMARELLA Anna 1997 ITA 1:36:12.4 +11:18.4 186.45
41 49 HYNCICOVA Petra 1994 CZE 1:36:26.6 +11:32.6 190.35
42 50 SHURYGA Angelina 1996 KAZ 1:36:29.6 +11:35.6 191.17
43 52 YEATON Jessica 1991 AUS 1:37:06.1 +12:12.1 201.21
44 25 BENTZ Coralie 1996 FRA 1:38:08.2 +13:14.2 218.27
45 46 GANZ Caterina 1995 ITA 1:38:19.5 +13:25.5 221.38
46 40 LI Xin 1992 CHN 1:38:39.2 +13:45.2 226.79
47 35 JIALIN Bayani 1999 CHN 1:39:14.8 +14:20.8 236.58
48 53 VILA OBIOLS Carola 1999 AND 1:39:18.1 +14:24.1 237.48
49 58 STEPASHKINA Nadezhda 1998 KAZ 1:39:38.8 +14:44.8 243.17
50 43 KODAMA Miki 1996 JPN 1:39:53.8 +14:59.8 247.29
51 64 LECLAIR Laura 1997 CAN 1:40:14.5 +15:20.5 252.98
52 54 MALEC Vedrana 1990 CRO 1:41:18.6 +16:24.6 270.60
53 62 ZERJAV Neza 1999 SLO 1:42:14.2 +17:20.2 285.88
54 51 BYKOVA Irina 1993 KAZ 1:42:42.0 +17:48.0 293.52
55 48 KOBAYASHI Chika 1998 JPN 1:43:33.1 +18:39.1 307.57
56 65 WRIGHT Casey 1994 AUS 1:44:19.9 +19:25.9 320.43
57 61 KOBIELUSZ Magdalena 2000 POL 1:44:48.8 +19:54.8 328.37
58 57 OLEKH Viktoriia 1993 UKR 1:46:22.1 +21:28.1 354.01
59 55 KLEMENCIC Anita 1996 SLO 1:46:37.6 +21:43.6 358.27
60 28 YILAMUJIANG Dinigeer 2001 CHN 1:50:04.2 +25:10.2 415.05

 

61 59 NTANOU Maria 1990 GRE &nbsp
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
1 NEPRYAEVA Natalia 1995 ROC
31 NOVAKOVA Petra 1993 CZE
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
56 KARALIOVA Hanna 1998 BLR
63 KUSMUK Sanja 1996 BIH
Become a member now