Thursday, Feb 29, 2024 Today's Paper
SC Ranking
1 Emil Persson 26,192,911
2 Astrid Øyre Sli... 25,577,121
3 Andreas Nygaard 25,506,972
4 Emilie Fleten 25,469,885
5 Kasper Stadaas 25,463,330
6 Ida Dahl 25,349,402
7 Johan Hoel 24,512,479
8 Max Novak 24,172,925
9 Thomas Ødegaard... 23,852,025
10 Axel Jutterströ... 23,729,274
11 Oskar Kardin 23,652,156
12 Runar Skaug Mat... 23,643,066
13 Herman Paus 23,615,220
14 Amund Riege 23,591,393
15 Tord Asle Gjerd... 23,381,925
16 Karstein Johaug 23,355,336
17 Morten Eide Ped... 23,346,171
18 Torleif Syrstad 23,300,415
19 Johannes Eklöf 23,196,747
20 Magnus Vesterhe... 23,104,879
21 Stian Hoelgaard 23,035,068
22 Alvar Myhlback 23,024,761
23 Magni Smedås 22,934,217
24 Petter Stakston 22,821,210
25 Thomas Bing 22,745,859
26 Eirik Sverdrup ... 22,666,755
27 Torgeir Sulen H... 21,565,266
28 Thomas Joly 21,532,107
29 Jeremy Royer 21,459,378
30 Klas Nilsson 21,444,095
31 Anikken Gjerde ... 21,371,471
32 Einar Kalland-O... 21,356,595
33 Eddie Edström 21,244,371
34 Alfred Buskqvis... 21,119,267
35 Nils Dahlsten 21,036,730
36 Kati Roivas 21,035,874
37 Silje Øyre Slin... 21,008,445
38 Joar Thele 20,800,835
39 Jenny Larsson 20,746,503
40 Marcus Johansso... 20,552,417
41 Karolina Hedens... 20,551,427
42 Patrick Fossum ... 20,428,261
43 Fabián Štoček... 20,317,298
44 Chris Andre Jes... 19,966,935
45 Juuso Mäkelä 19,956,551
46 Jan Šrail 19,747,076
47 Petter Northug 19,668,773
48 Sofie Elebro 19,615,781
49 Anders Aukland 19,160,694
50 Stian Berg 18,929,650
Nordenskioldsloppet
  • Date: 26.03.2022
  • Country: Sverige
  • City: Jokkmokk
Event description

Menn:

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 112 LOEVGREN Johan 1991 SWE 10:36:54.1 0.00 63.59
2 104 AUGER Antoine 1995 FRA 10:43:19.4 +6:25.3 91.82
3 103 STRAND Daniel 1982 NOR 10:46:25.5 +9:31.4 105.46
4 101 NILSSON Klas 1986 SWE 10:54:35.4 +17:41.3 141.35
5 260 NILSSON Tobias 1991 SWE 10:55:10.0 +18:15.9 143.89
6 106 LINDVALL Christoffer 1993 FIN 11:02:31.3 +25:37.2 176.22
7 115 MURSU Esa 1971 FIN 11:05:53.0 +28:58.9 191.00
8 145 KARLSTROEM Daniel 1989 SWE 11:06:50.8 +29:56.7 195.24
9 133 HARKONEN Valtteri 1985 FIN 11:07:19.1 +30:25.0 197.31
10 129 WERKMAESTER Ludvig 1992 SWE 11:08:35.7 +31:41.6 202.92
11 114 THOMSON Tobias 1978 SWE 11:34:57.4 +58:03.3 318.82
12 118 VIRTANEN Teemu 1967 FIN 11:41:07.2 +1:04:13.1 345.91
13 132 RATTS Kaj 1982 FIN 11:54:51.9 +1:17:57.8 406.34
14 130 KOUVA Markku 1974 FIN 11:56:40.5 +1:19:46.4 414.30
15 173 AIFF Bjoern 1966 SWE 12:11:17.2 +1:34:23.1 478.53
16 160 HALLOR Anton 1992 SWE 12:15:21.7 +1:38:27.6 496.45
17 146 ANDERSSON Waldemar 1998 SWE 12:19:44.0 +1:42:49.9 515.67
18 136 PUFF Benedikt 1997 GER 12:22:22.3 +1:45:28.2 527.27
19 398 ZACHRISSON Mikael 1965 SWE 12:33:09.5 +1:56:15.4 574.69
20 750 WEST Jesper 1993 FIN 12:34:17.2 +1:57:23.1 579.65
21 141 HARING Bjorn 1972 NED 12:42:58.4 +2:06:04.3 617.84
22 131 JACOBSEN Mikael 1969 DEN 13:03:04.1 +2:26:10.0 706.18
23 121 CHEN Cheng-Yen 1988 TPE 13:15:23.3 +2:38:29.2 760.34
24 144 BERGLUND Kenneth 1966 SWE 13:18:26.1 +2:41:32.0 773.74
25 116 KIENE Peter 1969 AUT 13:36:28.2 +2:59:34.1 853.02
26 124 RIEDL Peter 1981 GER 13:36:28.4 +2:59:34.3 853.04
27 274 KANAVINS Ainis 1968 LAT 13:44:36.9 +3:07:42.8 888.83
28 137 FOERSTER Michael 1976 GER 13:52:31.9 +3:15:37.8 923.63
29 143 ARNLUND Emil 1975 SWE 13:56:22.8 +3:19:28.7 940.55
30 159 HAGBERG BACKLUND Ola 1974 SWE 17:06:10.0 +6:29:15.9 1774.91

 

31 161 LINDE Martin 1967 SWE 18:33:22.2 +7:56:28.1 2158.28
32 122 FILA Marek 1976 CZE 19:20:45.4 +8:43:51.3 2366.60
33 123 REJMAN Martin 1968 CZE 19:20:45.5 +8:43:51.4 2366.61
34 162 SVEDBERG Johan 1989 SWE 23:54:49.7 +13:17:55.6 3571.50
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
119 VESTRE Alexander 1979 NOR
128 MOELLER Martin 1980 DEN
138 VAIKMAA Tonis 1983 EST

Kvinner:

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 HALLQUIST Frida 1990 SWE 11:42:36.5 0.00 195.89
2 25 ADRIANSSON Sandra 1982 SWE 12:02:15.7 +19:39.2 274.21
3 5 LINDBERG Sofia 1992 SWE 12:13:58.8 +31:22.3 320.91
4 7 LINDGREN Anna 1988 SWE 13:09:13.9 +1:26:37.4 541.10
5 41 JONSSON Anette 1978 SWE 13:26:10.7 +1:43:34.2 608.63
6 24 JOHANSSON Camilla 1986 SWE 14:30:57.5 +2:48:21.0 866.79
7 20 NORDLUND ARNLUND Therese 1983 SWE 15:27:28.8 +3:44:52.3 1092.04
8 14 BJORKMAN Maria 1974 FIN 17:51:52.3 +6:09:15.8 1667.46
9 15 NOEHMEIER Hanna 1983 GER 18:17:59.4 +6:35:22.9 1771.55
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
17 RAMSTEDT Jenny 1974 SWE
Become a member now